19.5 C
New York
Saturday, June 3, 2023

Buy now

Luizi i vë ultimatum Oltës dhe i tregon vendimin drastik që ka marrë ndaj aktores

Luizi ka vendosur të mos ketë asnjë komunikim me Oltën brenda shtëpisë së Big Brother. Luizi: Me mu sot po të them, e thashë këtë bisedë, e bëra këtë bisedë dhe të uroj fat, suksese, shëndet,, harmoni, pasuri, lumturi, çfarë të të dojë zemra”. Luizi: Nga ky moment e mbrapa me mua s’ke asnjë lloj komunikimi. Mos më bëj të të të injoroj se del keq. Kështu që po ta them para.

Olta: Po, shumë faleminderit. Luizi: Nga ky moment ti me mua nuk ke as mirëmëngjes. Olta: Faleminderit që e thua. Luizi: Dhe kisha pasur qef të mos e përmendësh emrin tim, siç nuk do ta përmend as unë. Të jap fjalën.

Olta: Unë mos të përmend emrin ty? Olta: Sa herë të më teket, se je banor i shtëpisë Luizi: Unë nuk ta përmend. Për mua nuk ekziston deri në momentin kur të jesh në nominim kokë më kokë me mua. Vetëm atëherë do flas. Olta: Po, dhe pse s’do flasësh ti? Luizi: Se është mendimi im. Do e kuptosh kur të dalësh jashtë shtëpie. Olta: Po fol tani se ne po flasim, po bëjmë sqarimin e fundit.

Ndersa ka dy dite qe nga injorimi i Luizit ajo gjendet ne gjendje te renduar emocionale ku dje ajo ka qajtur duke thene se pse Luizi nuk po i flet kur e di qe eshte ne finale bashke me te dhe per ta ngushlluar e kishte vetem Dean, edhe sot ajo ka qendruar me shume vetem e shtrire.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit