4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Loti rrëke, Alba qan me të madhe: Më vjen inat që po më bëjnë mua të keqe (Video)

Pos Azemit dhe Lumbardhit, tani ka filluar të qajë edhe Alba.

Ajo është shprehur se po mundohen ta bëjnë të keqe.

“Më vjen inati që munohen me bë viktimën e me më bë mu të keqe“, është shprehur ajo.

Kanë qenë Meti, Vesa dhe Linda që e kanë ngushëlluar Albën në këto momente.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit