29.5 C
New York
Monday, July 15, 2024

Buy now

Lladrovci nga Bukureshti: Me pritje të mëdha për fitore!

- Advertisement -

Përkrahësi i flaktë i kombëtares së Kosovës, Ramiz Lladrovci, ka postuar foto nga stadiumi i Bukureshtit ku po luhet ndeshja kualifikuese në mes të Kosovës dhe Rumanisë.

Ai në instagram ka shkruar si vijon:
Nga Bukureshti, në arenën gjysmë të zbrazur. Me pritje të mëdha për fitore!

https://instagram.com/p/CxGjL3jtCox/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit