25.6 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Nis ndeshja Rumani – Kosovë

Ka nisur ndeshja në mes Rumanisë e Kosovës, të parët që luajnë me topin janë rumunët.


Kosova sonte do të ndeshet me Rumaninë në “National Arena” nga ora 20:45.

Tashmë të dy kombëtaret kanë bërë zyrtare formacionet, ku ndryshimi te Kosova është Zhegrova i cili do ta nisë ndeshjen nga fillimi.

Më poshtë gjeni formacionet zyrtare të të dyja ekipeve:

Kosova: Muriq, Paqarada, Aliti, Rrahmani, Vovjoda, Berisha, Loshaj, Berisha, Paqarada, Zhegrova, Rashica dhe Muriqi.

Rumania: Moldovan, Ratiu, Dargusin, Scerciu, Cicaldau, Puscas, Stanciu, Bancu, Hagi, Burca dhe Coman.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit