22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Leonita Xhaka krenare me bashkëshortin e saj, kjo është arsyeja

- Advertisement -

Graniti dhe Leonita kanë tash e sa vite qe janë bashke dhe kanë në jetë dy vajza.

Çifti ndajnë momentet të shumta në mediat sociale dhe nuk hezitojnë të tregojnë edhe çaste lumturie.

Leonita ka qenë çdo herë përkrahëse ndaj Granitit.

Ajo ka publikuar një ‘Instastory’ me momente të suksesshme të bashkëshortit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit