4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Afërdita Demaku prezanton pamje nga shtëpia e saj

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Afërdita Demaku është tejet aktive në skenën e muzikës.

Ajo tashmë po përgatitet për projektet e reja qe do ti lansoj për festat e fundvitit, por nuk është vetëm, krahë të fortë në muzikë ka vajzën dhe djalin.

Ajo ka publikuar foto në ‘Instagram’ ku shihet shtëpia e saj.

Andaj kjo është venë re edhe nga ndjekësit e saj duke e komplimentuar interierin e shtëpisë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit