25.4 C
New York
Wednesday, July 24, 2024

Buy now

Kurti merr pjesë në homazhet publike dhe ceremoninë shtetërore të Lamtumirës për shkrimtarin Ismail Kadare

- Advertisement -

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti i shoqëruar nga anëtarë të kabinetit qeveritar merr pjesë në homazhet publike dhe ceremoninë shtetërore të Lamtumirës për shkrimtarin Ismail Kadare në Kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë.

Sot i jepet lamtumira e fundit Ismail Kadaresë, detajet për homazhet publike

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit