25.4 C
New York
Wednesday, July 24, 2024

Buy now

Arbana Osmani shfaqet tërheqëse me bikini, publikon foto nga pushimet në Itali

- Advertisement -

Që Italia ka gjysmën e zemrës së Arbana Osmanit këtë e dimë të gjithë. Sërish moderatorja është “arratisur” drejt vendit fqinj ku dhe po shjon disa ditë të mira pushimi në Positano, një nga perlat e Italisë.

E sigurisht nuk kishin si të mungonin as fotot nga këto ditë pushimi të Arbanës, plot diell dhe ushqim të mirë.

Në llogarinë e saj në “Instagram” moderatorja është treguar mjaft “bujare” me ndjekësit dhe ka ndarë me ta çdo moment.

Por, ajo që na ka rënë në sy dhe vlen të komentohet është fiziku perfekt i saj. Pas lindjeve të vajzës, Zoit, Arbanën e kemi parë mjaft të kujdesshme me fizikun e saj dhe mund të themi me plot gojë që ia ka arritur pasi duket më super formë!

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit