24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Kosova zhvillon stërvitjen e radhës në prag të ndeshjes miqësore ndaj Norvegjisë

- Advertisement -

Ndërsa Kombëtarja e Kosovës po përgatitet për ndeshjen miqësore kundër Norvegjisë më 5 qershor, skuadra ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore.

Portieri Arijanet Muriçi u ribashkua me kombëtaren pasi ishte jashtë fushës për shkak të shqetësimeve shëndetësore gjatë ditëve të para të grumbullimit.

“Ekipit iu ka bashkuar edhe portieri Arijanet Muric, i cili për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore ka munguar në ditët e para të grumbullimit. Ai ka marrë pjesë në stërvitjen e sotme, derisa me intensitet të plotë kanë stërvitur edhe Edon Zhegrova dhe Amir Rrahmani“, thuhet ndër të tjera në njoftim.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit