24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Parfumet e preferuara të yjeve nga Meghan Markle, Victoria Beckham te Beyonce, Rihanna!

- Advertisement -

Ekeni menduar ndonjëherë se cili është parfumi i Meghan Markle, apo ai i Taylor Swift apo Beyonce?

Ne do t’u ofrojmë një panoramë të parfumeve të përzemërta të VIP-ave, ku do t’ju bëjë të zbuloni aromat e përzemërta të njerëzve të famshëm, si Meghan Markle, Victoria Beckham, Taylor Swift, Chiara Ferragni, Beyonce, Rihanna, Margot Robbie, Taylor Swift.

Parfumet e preferuara të yjeve:

Meghan Markle – Oribe Côte d’Azur Eau de Parfum dhe Wild Bluebell

Taylor Swift – Santal Blush nga Tom Ford

Chiara Ferragni – Prada Paradoxe

Beyonce – Angel’s Share nga Kilian

Victoria Beckham – Blanche dhe Bal D’Afrique

Rihanna- Kilian Paris Love don’t be shy dhe Byredo Black Saffron.

Margot Robbie- Calvin Klein Deep Euphoria.

Haley Bieber – Haley Bieber’s Bond No. 9 West Side Eau de Parfum dhe Fleur Narcotique nga Ex Nihilo

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit