16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Kiara publikon pamje nga shëtitja e parë me vajzën

- Advertisement -

Moderatorja e njohur Kiara Tito pak jave me parë është bërë nënë.

Ajo po e shijon kohën e saj me vajzën Luna Mari.

Ku sot ka ndarë dhe disa pamje nga shëtitja e tyre e parë.

“Shëtitja jonë e parë”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit