21.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Jul Deda për Romeon: Në 133 ditë BBVA, 100 ditë ka qarë

- Advertisement -

Debatet në shtëpinë e ‘Big Brother VIP Albania’ janë shtuar që pas shpalljes së Romeo Veshajt si finalist. Në një diskutim të fundit, Jul Deda ka bërë një deklaratë të papritur për të.

Ai është shprehur për Romeon se në 133 ditë qëndrimi në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, 100 ditë vetëm ka qarë dhe eshte viktimizuar. Juli më tej shton se nga Romeo nuk ka parë ndonjë inteligjencë.

“Në 133 ditë BBV, 100 ditë ka qarë. Çdo ditë ka qenë duke qarë, duke vuajtur, duke bërë viktimën. Kaq! S’ka treguar ndonjë inteligjencë“, tha aktori.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit