16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Rita Ora ndanë momente romatike me të dashurin në mes të detit

- Advertisement -

Rita Ora, 33 vjeçe, dhe Taika Waititi, 48 vjeç, janë bërë të famshëm që nga paraqitja e tyre e dashuruar në Met Gala të hënën.

Regjisori i suksesshëm, gjithmonë arrin të lërë bashkëshorten e tij këngëtare në qendër të vëmendjes, shkruan DailyMail.

Gjatë bashkëpunimit të tyre në mbrëmjen gala të modës, regjisori i lindur në Zelandën e Re mori përsëri një vend në sfond ndërsa iu bashkua bashkëshortes së tij në një udhëtim romantik me varkë, duke qenë së bashku me bukuroshen shqiptare që merr skenën qendrore.

Ndërsa Instagrami i Ritës e bën Taikën të duket si ylli më i vogël i çiftit, filmografia e tij është mbresëlënëse dhe dollapi i tij i çmimeve është plot – duke përfshirë edhe një “Oscar” për ‘Skenarin më të mirë të përshtatur’ për filmin ‘Jojo Rabbit’ të vitit 2020.

Gjatë udhëtimit të tyre me varkë pas Met Gala, çifti u shfaqën në momente të ngrohta me njëri-tjetrin, duke u puthur me plot pasion ndërsa udhëtonin me shpejtësi në det.   

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit