9.3 C
New York
Tuesday, March 28, 2023

Buy now

Kiara dërgon në televotim Oltën, Tean dhe Dean

Vëllai i Madh i dha mundësinë Kiarës të hapë “Kutinë e Pandorës”. Në zarfin e parë, thuhej se kompania prestigjoze “Sava tours” i dhuron asaj një biletë udhëtimi çift në Maldive.

Ndërsa në zarfin tjetër, Kiara kishte mundësinë të dërgonte në televotim tre banorë, një prej të cilëve do të largohet të shtunën nga shtëpia.

Kiara zgjodhi Oltën, Tean dhe Dean.

Ajo u shpreh se kjo zgjedhje i erdhi natyrshëm.

Kiara dërgon në televotim Oltën, Tean dhe Dean

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit