Këngëtarja Nicole Scherzinger ka tërhequr vëmendjen e rrjeteve pasi ka postuar një set fotosh seksi.

Ne fotot e bëra publike shfaqet këngëtarja 45-vjeçare e cila tregon format e trupit perfekte, e veshur me nje bikini të zi. Këngëtarja ndodhet buzë pishinës e shtrirë duke shijuar rrezet e diellit.

Fotot e postuara nga këngëtarja nxitën imagjinatën e kujtdo që i pa ndërsa ajo përpëlitej në dysheme në mënyrë seksi.

Gjithashtu ajo ka pozuar edhe me të fejuarin e saj, Thom Evans.

Por fotot kishin edhe humor brenda pasi në shkrepjet me te fejuarin duket ai i cili po merrte një shezlong dhe me pas ka kapur nga njëri krah dhe nga njëra këmbë këngëtaren për t’a ngritur.