8.2 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Kë po thumbon Ana Kabashi më këtë postim?

- Advertisement -

Ana Kabashi është tejet aktive në rrjete sociale, duke postuar imazhe të ndryshme.

Ajo ka postuar disa foto të reja e veshur dhe grimuar deri në detajin e fundit.

Mori vëmendje shkrimi që shkroi poshtë fotos:

“A thu per mu a t’ka mar malli?“.

A është kjo ndonjë pjesë e teksti të këngës që po përgatit apo është thumbim direkt për dikë, e di më mirë vet Ana.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit