11.3 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Në nominim përballë Rozës, Françeskës dhe Ilnisës, Sara Karaj lë shtëpinë e Big Brother

- Advertisement -

Mes Rozës, Françeskës, Sarës dhe Ilnisës banorja që lë sonte menjëherë shtëpinë është Sara.

Kujtojmë se Sara nuk ka bilet të fatit.

Aventura e saj mbaroj shumë shpejtë, arsyeja ishte sepse nuk u ambientua me banoret brenda shtëpisë

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit