9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Arbana e pandashme nga Big Brother, ja çfarë thotë Ledioni

- Advertisement -

Pas debateve të shumta gjatë këtij spektakli Luizi ishte ai që i drejtohet Ledionit se “A kështu edhe ne kemi bërë zhurmë në prime”.

Ledioni nuk nguroj të përgjigjët “Mua kështu Arbana më ka than qe ju keni qenë edhe më të zhurmshëm”.

Andaj dhe Ejlli në fund të fjalimit ngatërron emrin e Ledionit duke u shprehur ‘O Arbana’.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit