11.4 C
New York
Sunday, April 14, 2024

Buy now

Kallaballëk barazimesh sonte në Premier Ligë

- Advertisement -

Sonte u zhvilluan pesë ndeshje të xhiros së 31-të të Premier Ligës.

Prej tyre tri ishin barazime, Newcastle United – Everton 1:1, Burnley-Wolves 1:1, dhe West Ham United – Tottenham Hotspur 1:1.

Ndërkaq, fitore shënuan Nottingham Foresti ndaj Fulhamit, 3:1, si dhe Bournemouth ndaj Crystla Palce, 1:0.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit