28 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Jamie Foxx flet rreth shëndetit, zbulon se çfarë e çoi në spital vitin e kaluar

- Advertisement -

Jamie Foxx ka folur në lidhje me frikën e tij shëndetësore.

Në prill të vitit të kaluar, aktori 56-vjeçar u shtrua në spital pasi pësoi një urgjencë mjekësore që ndaloi punën e filmit të tij të ardhshëm “Back in Action”. Deri tani, Jamie nuk ka shpjeguar se çfarë i pati ndodhur atij.

Në një video të re të shpërndarë në X, Jamie mund të shihet duke folur për frikën shëndetësore gjatë një shëtitje në Phoenix, Arizona.

“11 prilli i vitit të kaluar. Dhimbje koke e keqe”, i tha Jamie një grupi njerëzish të mbledhur rreth tij në një kafene në natyrë.

Më pas ai tha: “Kam ikur për 20 ditë. Nuk mbaj mend asgjë”.

“Mjekët më dhanë një injeksion kortizon”, shtoi ai. Sipas klinikës Mayo, injeksionet e kortizonit “ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjes, ënjtjes dhe acarimit në një zonë të caktuar të trupit”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit