28 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Gjesti bujar i Luana Vjollcës për vajzën që nuk kishte mundësi të shkonte në mbrëmjen e maturës

- Advertisement -

Moderatorja Luana Vjollca ka ndarë me publikun një veprim tepër të bukur dhe prekës që ka bërë për një vajzë.

Një nga ndjekëset e saj në Instagram, familja e së cilës gjendet në vështirësi ekonomike i kishte dërguar një mesazh ku i kërkon ndihmë për motrën e saj maturante.

Luana ka bërë gjestin human duke i mundësuar vajzës një fustan për mbrëmjen e saj të matures. Teksa ka ndarë mesazhin e vajzës, Luana shkruan:

“Rastisa ta shoh këtë mesazh, dhe ta mundësoj pa u menduar 2 herë. E di çfarë do të thotë. Zoti ju bekoftë”.

Më pas ajo vijon: “Për vajza luftarake si ti që mësojnë e nuk i dorëzohen vështirësive të jetës, për motrat e super mamin tend jam pafund krenare. God Bless You”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit