18.5 C
New York
Monday, May 20, 2024

Buy now

Inteligjenca Artificiale krijon imazh se si Kate do dukej si Mbretëreshë

- Advertisement -

Inteligjenca Artificiale, e ka krijuar imazhe se si pritet të duket familja mbretërore e ardhshme në 30 vjet.

Gazetarët francezë në Paris Match qëndronin pas idesë, të cilët spekuluan se si rrjedhin jeta e Princit William, Kate Middleton dhe pasardhësve të tyre, përcjell klankosova.tv.

Si pjesë e parashikimeve të tyre, Princi William u bë Mbret, por abdikoi në vitin 2049, duke i hapur rrugë Princit George për të marrë kurorën, raporton MailOnline.

Në të ardhmen hipotetike të Paris Match, Princi George bëhet Mbret në vitin 2050, dhe me këtë, Kate, nëna, Mbretëreshë e re.

Kështu pritet të duket, Katte Middleton si Mbretëreshë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit