4 C
New York
Sunday, February 25, 2024

Buy now

Ia fshiu mesazhin e vajzës, Monika Salihu i reagon ashpër Edonës: Nuk qenke normal

Edona James dhe Monika Salihu kanë pasur një mosmarrëveshje gjatë ditës së sotme (e diel) në Big Brother VIP Kosova 2.

Gjithçka nisi pasi transgjinorja ia fshiu një mesazh këngëtares së njohur, të cilin ia dërgoi vajza e saj.

Kjo e lëndoi Monikën dhe më pas iu kap biondes, duke i thënë se nuk duhej ta bënte këtë.

Foto: Screenshot/YouTube

Edona nga ana tjetër i tha se nuk e bëri me qëllim dhe se nuk e dinte për mesazhin.

“Boll më. Po e bëj unë për kamerë fjalinë e çikës tem, nuk qenke normal. Unë nuk bëj shou. Kamerë edhe shou mos përmend, e bëj të madhe se më lëndoi. Mos thuaj shou”, u shpreh Salihu.

Foto: Screenshot/YouTube

Edona nga ana tjetër ia ktheu: “Nuk e bëra me qëllim, të kërkova falje”.

Vajzat më pas vazhduan diskutimin duke e fajësuar njëra-tjetrën në lidhje me këtë çështje. 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit