-0.4 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Moti nesër me temperatura deri në 22 gradë celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se nesër do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Sipas njoftimit të këtij instituti, temperaturat maksimale parashihen të lëvizin ndërmjet 18-22 gradë Celsius.

“Mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-22 gradë Celsius”, thuhet në njoftimin e IHMK-së.

moti

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit