0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Shqipe Hysenaj i drejtohet Gani Gërmisë: Po ndërhyn vazhdimisht, mos mu afro tek fytyra

Kjo nisi derisa po zhvillonin një lojë me karusel, ku ish-konkurrentja e “Përputhen” shihet me këngëtarin Blero.

Ajo ka kërkuar që gazetari të mos ia ndërpretë fjalën dhe se mos t’i afrohet tek fytyra.

Foto: Screenshot/YouTube

“O Gani ke një të keqe shumë të madhe. Unë flas me Bleron ti ndërhyn. Kur flas me ty, ndërhyj. Mos më hajde në fytyrë të kam thënë 1000 herë. Thjesht mos më hajde në fytyrë. Kur ta kem vëmendjen te ty, fol sa të duash. Është vëmendja e jote, komplet”, iu drejtua Shqipja – Ganisë.

Humoristi në anën tjetër iu përgjigj: “Në rregull, pikërisht për këtë nuk po pajtohem. Nuk po dua të bëj debat”.

Shqipja deri më tani është përfshirë në disa debate me konkurrentët e tjerë, ndonëse është cilësuar edhe arrogante.

Ajo shquhet për karakterin e fortë, por që akoma nuk e ka shfaqur në shtëpinë më të famshme në Kosovë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit