28.9 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Heidi flet për lidhjen me Romeon jashtë BBVA: Po ecën shumë mirë, është diçka e re

- Advertisement -

Romanca e Romeo Veshajt dhe Heidi Bacit ka qenë tejet e komentuar sa ishin në Big Brother VIP Albania 3.

Kjo pasi shumë nga ish-banorët nuk besuan në këtë lidhje dhe u tha se po e bënin vetëm për lojë.

Megjithatë, ata edhe pas daljes e kanë dëshmuar se po vazhdojnë ta shijojnë njëri-tjetrin.

Siç e diskutuan në BBVA, çifti bëri një pushim në jug të Shqipërisë së bashku me familjarët e prezantuesit nga Vlora.

Në një intervistë në ‘Wake Up’, modelja tha se po e shijon kohën në Shqipëri dhe se me Romeon ka raporte shumë të mira.

“Shumë mirë, normalisht që është diçka e re jashtë sepse është më ndryshe. Normal që marrëdhënia është e njëjtë, por që jashtë ka situatë tjetër rri më larg e kemi mësuar veten ai të bëjë gjërat e veta, unë të miat”, u shpreh ajo.

Tutje Baci theksoi: “Sikur po njihemi nga fillimi, është shumë emocionuese. Çdo gjë është shumë mirë”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit