28.9 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Monika Salihu pozon si modele, i habitë të gjithë me pamjen e re

- Advertisement -

Është Monika Salihu që është rikthyer me dy këmbët në botën e muzikës.

Këngëtarja ka ndryshuar zhanër dhe tashmë po këndon kryesisht muzikë popullore, e skena e saj janë bërë dasmat e ahengjet.

A e kishit menduar ndonjëherë “Qiken e Boksierit” duke i kallë fitilat e llames?

Monika së fundi ka pozuar edhe si modele, duke treguar se është në top formë edhe në aspektin e paraqitjes së jashtme, shkruan “Kosovarja”.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit