29.1 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Ilnisa publikon foto romantike me Meritonin

- Advertisement -

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi u njohën në shtëpinë e “Big Brother VIP3” ku u dashuruan me njëri-tjetrin. Ndërsa pas përfundimit të këtij reality-show, dyshja po shijojnë romancën e dashurisë.

Së fundmi ish-banorja ka publikuar një “Instastory” me Meritonin ku shihen duke kaluar momente romantike.

Ata pozuan duart e kapura teksa po udhëtonin në makinë.

Duket se dyshja janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit