22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Haradinaj takohet me ministrin e Kurtit – flasin për ushtrinë

- Advertisement -

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka zhvilluar një takim me ministrinë e Mbrojtjes së Republikës së Kosovës, Armend Mehaj.

“… bisedova me ministrin Mehaj për zhvillimet në Ushtri dhe për tema të sigurisë nacionale. Falenderova ministrin, mbarë personelin e Ministrisë dhe ushtarakët e Kosovës, për shërbimin e tyre. Ushtria dhe siguria e vendit na bashkojnë”, ka shkruar ai.

Sot qëndrova për vizitë në Ministrinë e Mbrojtjes së Republikës së Kosovës. Bisedova me ministrin Mehaj për zhvillimet…

Posted by Ramush Haradinaj on Friday, December 31, 2021

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit