25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Ferizajasi tenton t’i sulmojë me sëpatë gruan dhe djalin

- Advertisement -

Një burrë nga Ferizaj, ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij e më pas ka tentuar ta sulmojë me sëpatë atë dhe djalin e tyre, por është ndaluar nga familjarët,

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Ferizaj, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

I dyshuari është arrestuar, ndërkaq me vendim të prokurorit kujdestar, i është caktuar masa e ndalimit.

“Ferizaj, 30.12.2021-23:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti  kishte tentuar që t’i sulmojë bashkëshorten dhe djalin e tij, por është ndaluar nga familjarët e tij. Me vendim të prokurorit kujdestar, te dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit”, ka bërë të ditur policia.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit