0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Hapen aplikimet për titullin “Guximi intelektual” për vitin 2023

Shoqata e Intelektualëve “Jakova” në Gjakovë ka njoftuar se ka hapur aplikimet për titullin “Guximi intelektual” për vitin 2023, shkruan Gazeta Scanner.

Sipas shoqatës të drejtë aplikimi kanë të gjithë ata persona që janë shqiptarë dhe se ata duhet të jenë të njohur nga opinioni pubik.

Njoftimi i plotë:

 

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit