9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Hamza: Thaçin, Veselin dhe të tjerët nuk po i përkrah shteti

- Advertisement -

Bedri Hamza në emisionin e debatit ‘Rubikon’, u pyet edhe lidhur me presidentin Thaçi, Veselin dhe të tjerët që ndodhen në Hagë.

Ai thotë se shteti nuk po iu del në ndihmë, ndërkohë që ‘po i mungojnë shtetit të Kosovës’.

Besoj në pafajësinë e tyre. Nuk është lehtë as për ta, as për familjet e tyre por nuk është lehtë aspak për neve. Po i mungojnë shtetit të Kosovës, kjo po shihet. Nuk e kanë përkrahjen në nivelin e duhur nga shteti. Me ta nuk kam folur për kandidaturën time sepse ata e kanë situatën e vetë. Uroj që kjo të përfundojë sa ma shpejt”, tha Hamza.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit