9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Gruaja e Kanyes shfaq trupin përsëri, merr vëmendje

- Advertisement -

Kanye West dhe gruaja e tij Bianca Censori tërhoqën vëmendjen të dielën teksa u ndalën pranë The Grove në Los Angeles.

Çifti, Kanye dhe Bianca, u nisën për në Teatrin AMC ku thuhet se panë filmin “Dune 2”.

Bianca mbërriti e veshur me një kostume blu pa rripa, mbi pantyhos të bardhë me dantella.

Kjo nuk është hera e parë që Bianca merr vëmendjen në këtë mënyrë.

Kanye West and wife Bianca Censori commanded attention on Sunday as they stopped by The Grove in Los Angeles

Bianca arrived wearing a strapless robin's egg blue bodysuit over lacy white pantyhose

The Australia-bred bombshell put on a very busty display in the straight and low-cut piece, which was cut out at the back

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit