9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Gisele Bundchen tregon si i shpëtoi vdekjes gjatë xhirimeve për një reklamë

- Advertisement -

Gisele Bundchen ka zbuluar një moment në të cilin ajo për pak sa nuk kishte vdekur, gjatë vitit 1990.

Supermodelja 43-vjeçare, gjatë paraqitjes së saj në “The Tonight Shoë” me protagonist Jimmy Fallon, tha se teksa ajo po realizonte një reklamë në Islandë, gati sa nuk vdiq.

“Bëra një fotosesion në një ajsberg të rremë në Islandë dhe për pak sa nuk rashë në oqean”, tha ajo.

Modelja vazhdoi duke thënë: “Ishte një asjberg i rremë në mesin e ajsbergëve të vërtetë. Unë do të kisha vdekur në pak sekonda, sepse mund ta imagjinoni se çfarë ndodh kur bini brenda ujit të ngrirë të asjbergëve”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit