8.2 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

DJ i famshëm botëror i shkruan Vesa Lumës (Foto)

- Advertisement -

DJ Diplo i ka shkruar këngëtares Vesa Luma.

Kjo pasi këngëtarja ka postuar një video në Instagram, teksa dëgjonte një këngë të tij.

Diplo ka pëlqyer videon dhe i ka shkruar: “Është shumë e mirë”.

Këtë bisedë, Vesa e ka ndarë më pas me ndjekësit e saj në Instagram, duke shkruar mbi foto: “Të duam Diplo”.

Vesa Luma

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit