9.4 C
New York
Wednesday, March 29, 2023

Buy now

Gresa e eliminuara e radhës e Big Brother VIP Kosova

Publiku ka vendosur që banorja e radhës që duhet ta ndërpresë menjëherë garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh është Gresa Hoti.

Gresa ishte pjesë e kastit që prej natës së hapjes së BBVK-së, derisa brenda shtëpisë pati nisur edhe një lidhje dashurie me konkurrentin tjetër, tashmë të eliminuar, Andin.

Gjatë eksperiencës së saj në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, Gresa është njohur si karakter më i qetë dhe më pak e përfshirë në debate, derisa e ka shijuar goxha shumë romancën me Andin.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit