15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Gjithçka gati për derbin e madh Real-Bayern, formacionet zyrtare

- Advertisement -

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Real Madridit dhe Bayern Munichut.

Ky duel është i vlefshëm për fazën gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Dueli i parë në Gjermani u mbyll pa fitues, kurse gjithçka do të vendoset sonte në “Santiago Bernabeu”.

Të gjitha biletat janë shitur dhe pritet të jetë atmosferë spektakolare në Madrid.

Formacionet:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit