1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Gentiana Beqa rrëmben medaljen e artë në kampionatin Botëror të Bodybuilding-ut

Sportistja shqiptare, Gentiana Beqa, rrëmbeu medaljen e artë në kampionatin Botëror të Bodybuilding-ut në Spanjë.

Kampionia Gentiana Beqa u konfirmua si më e mira në kategorinë “Women’s Wellness -163cm”.

Gjakovarja Gentiana Beqa, pas triumfit në Spanjë, nuk harroi të përshëndeste edhe bashkëshortin dhe 3 vajzat e saj.

“Shqipëria e përmbyll me fitore pjesëmarrjen në kampionatin Botëror të Bodybuilding-ut në Spanjë. Kampionia Gentiana Beqa u konfirmua si më e mira në kategorinë “Women’s Wellness -163cm”, shkruan Komiteti Olimpik Shqiptar pas suksesit të Gentianës.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit