30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Geci: LVV dhe PDK janë një brum

- Advertisement -

Ish-deputeti, Gani Geci i ftuar në “Debat Plus”, në RTV Dukagjini, ka folur për bisedën telefonike të Mimoza Kusari-Lilës me Milan Radojçiqin.

“LVV dhe PDK janë një brum, janë një brum edhe sa i përket këtyre bisedave me Radoojçiqin ose me pjesën veriore ose edhe me LPK-në sepse e kanë si brum LPK-në,” tha Geci.

Duke shtuar se Kusari është konvertuar nga të gjitha partitë.

“Mimoza Kusari është e konvertuar nga të gjitha partitë rend deri te LVV-ja dhe në vitin 2013 unë kam pasur një konfrontim me Mimozën për përmendoren e Fadil Hoxhes, që në vitin 2013 Mimoza Kusari e ka marrë një vendim që të ngritet përmendorja e Fadil Hoxhes, komunistit Jugosllav,” shtoi Geci.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit