1.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Ganiu shpreh publikisht pëlqimin e tij brenda shtëpisë (Video)

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova 2, Alba dhe Ganiu kanë pasur një bisedë me plot të qeshura.

Derisa ishte duke qëndruar në prehërin e Albës, Ganiu i tha asaj se “s’i kam kallxu as Jonidës e as Alaudinit, por të dua shumë”.

Duke ironizuar, Ganiu më tej i tha asaj “kah fundi ndoshta dashurohem edhe unë në ty”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit