1.1 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Konjufca: Drejtësia për Astritin do ta shënojë fitoren dhe reformimin e shumëpritur të sistemit të drejtësisë

Në shtatëvjetorin e vdekjes së Astrit Deharit, Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thënë se “përpjekja për drejtësi nuk do të ndalojë”.

Kreu i Kuvendit pohoi më tej se “drejtësia për Astritin do ta shënojë fitoren dhe reformimin e shumëpritur të sistemit të drejtësisë.”

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit