1.1 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Gania, Edona dhe Lumbardhi janë të preferuarit e publikut, më pak të preferuarit Lindita, Monika dhe Ledi

Ka përfunduar votimi mbi banorët e preferuar të publikut.

Publiku përmes televotimit ka zgjedhur si banorë të preferuar: Gania, Edona dhe Lumbardi.

Në anën tjetër tre banorët më pak të preferuar janë: Lindita, Monika dhe Ledi.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit