-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Alby e revoltuar ndaj Bucit: Sa herë ti e tjerët i shikoni videot e mia, mua më vijnë lekët tek banka (Video)

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alby ka reaguar duke i dalë në krah Ledit në përplasjen e kësaj të fundit me Bucin.

Kësisoj, gjatë mbrëmjes së spektaklit ‘Prime’, Alby e ka kritikuar Bucin për qasjen e tij karshi Ledit, dhe kritikave që ia ia jep asaj në vazhdimësi mbi peshën.

Alby po ashtu e ka shpalosur një histori nga ditët e para të hyrjes në BBVK, kur sipas saj, Buci i ka thënë – “T’i kam parë të gjitha videot e tua”.

Aktorja e filmave për të rritu, kishte një përgjigje pikante për Bucin, të cilin mund ta ndiqni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit