20.1 C
New York
Saturday, June 3, 2023

Buy now

Fotot më sexy Angela Martinit ia bën mami

Angela Martini qëndron prej më shumë se 10 vitesh në krye të listës së vajzave më seksi shqiptare dhe sot supermodelja ia ka zbukuruar ditën fansave me fotot e sapo publikuara në Instagram.

Por gjejeni pak se kush ia ka bërë këto foto?

E ëma, e cila mesa duket paska sy për fotografe dhe këtë na e vërtetuan këto foto kaq sexy. Angela shfaqet e veshur me të bardha, një veshje kaq feminine, me flokët onde dhe një makeup tejet të lehtë. Herë duke pozuar sexy e herë e buzëqeshur, këto foto ishin ajo ç’ka na duheshin për të freskuar pamjen!

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit