11.4 C
New York
Sunday, April 14, 2024

Buy now

Fatlume Popovci shfaqet krah bashkëshortit si rrallë herë

- Advertisement -

Këngëtarja e njohur Fatlume Popovci shumë herë është komentuar për jetën e saj private.

Ndonëse e angazhuar me punë dhe projekte të shumta pak herë publikon pamje me familjen e saj.

Ajo disa orë më parë ka publikuar video ku shihet e lumtur pranë bashkëshortit të saj.

Për më shumë ndiqeni videot më poshtë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit