1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Era Istrefi nuk i ndahet Amir Rrahmanit, sot i ka dhënë zemër nga tribunat

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi dhe kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani tashmë e kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre.

Ky nuk është më një lajm surprizë pasi prej disa javësh është vënë re kjo romancë mes këngëtares dhe futbollisti të Napolit në Itali.

Era ditën e sotme e ka përcjell nga afër ndeshjen Napoli – Empoli.

Ajo e ka postuar një foto në rrjetin social Instagram.

Ndryshe, Era dhe Amirin ditë më parë kanë qenë së bashku për të ndjekur nga afër garën e fundit të “Formula 1”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit