4 C
New York
Sunday, February 25, 2024

Buy now

Munishi: Rrahmani e Zhegrova janë zemra e Kosovës, mos i kritikoni palidhje

Sonte do të zhvillohet ndeshja Kosovë – Izrael, në “Fadil Vokrri” ne Prishtinë.

Për ndeshjen ndaj Kosovës mungon kapiteni Amir Rrahmani, dhe mesfushori Edon Zhegrova mungojnë në këtë ndeshje për shkak të angazhimit me klubin e tyre.

Ata janë kritikuar në popinion për faktin se nuk kanë ardhur për të luajtur me Kosovën.

Trajneri kosovar Ismet Munishi u ka dal në mbrojtje yjeve të Kosovës.

Ndeshja Kosovë – Izrael do të zhvillohet sonte në stadiumin ikonik “Fadil Vokrri”, duke filluar nga ora 20:45.

Postimi pa ndërhyrje i Ismet Munishit

Kapiteni Rrahmani dhe Zhegrova   jan zemra e Kosoves .

Mos i kritikoni pa lidhje .

Forca Kosova ti je ma e mira. 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit