28 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Emri “i vërtetë” i Beatrix Ramosaj qarkulloi kudo, reagimi i vëllait të saj ishte epik

- Advertisement -

Personazhet e “Big Brother VIP” janë pa dyshim më të komentuarit e momentit. Ata komentohen sesi rrinë, diskutojnë, debatojnë aty brenda, por pa fund edhe për jetën jashtë, gjëra që mbase do t’ju duken absurde kur të dalin.

Ky ishte rasti i Beatrix Ramosaj. Ditën e djeshme kudo qarkulloi lajmi se emri i vërtetë i saj ishte Behigje, e kjo nisi nga emisioni “n’ZOOM”, që tregonte se ky informacion vinte nga burime të sigurta.

Por si qëndron e vërteta? Lidhur me këtë ka reaguar vëllai i këngëtares, Alban Ramosaj.

.

Emri “i vërtetë” i Beatrix Ramosaj qarkulloi kudo në

Po ashtu, ai ka postuar edhe meme të miqve të tij dhe Trixës, lidhur me situatën, duke treguar se e ka marrë me shumë sportivitet.about:blank

Emri “i vërtetë” i Beatrix Ramosaj qarkulloi kudo në

Gjithashtu, duke konfirmuar se s’ka asgjë të vërtetë në këtë mes, dhe Beatrix ka emrin e saj, ashtu siç e njohim të gjithë…

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit