25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

“E kam mbyllur me ty”, sërish krizë mes Donaldit e Beatrix

- Advertisement -

Mbrëmë pas përfundimit të spektaklit, çifti Donald – Beatrix kanë diskutuar sërish rreth blogeres, Sarah Berisha, të cilën aktori e mbrojti në përplasjen që kishte javën e kaluar gjatë provës me këngëtaren kosovare.

Dyshja ka disa ditë që kanë filluar krizën në marrëdhënien e tyre, kështu duke refuzuar të hyjnë edhe në suitën e cila është përgatitur enkas për cifte.

Kujtojmë se finalja është shtyrë deri më 18 shkurt, ndërsa në nominim për këtë javë është Sara dhe DJ Dagz.

Pjesë nga biseda e Donaldit me Beatrixën:

Beatrix: E ke diskutu këtu ka dalë e në prime do dalë sic doli.

Donald: Po mirë a të dhashë të drejtë ty?

Beatrix: Po më dhe të drejtë

Donald: Ka nevojë të japë të drejtë njeri tjetër në këtë shtëpi për situatën që ka të bëjë me ne të dy?

Beatrix: Po nuk është e thënë që duhet të bësh shaka me atë gjënë gjthë ditën.

Donald: Okej s’po bëja shaka ishte Beniada që më shkeli syrin pastaj po flisnim.

Beatrix: Po shumë shaka gjithë koëhs shumë bukur….Prandaj jam me ty.

Donald: E lëmë fare.

Beatrix: Jo nuk dua ta lëmë si muhabet. Shiko unë e ti jemi shumë okej por mënyra si u tha këta do e diskutojnë e do e shfrytëzojnë

Donald: E mbylla me ty unë?

Beatrix: Po po pse po e diskuton prap pra?

Donald: Po hapet, është mendimi im ai në fund pse e merr për keq ti ?

Beatrix: Herës tjetër do bërtas që të dëgjohem.

Donald: Jo jo s’dua të bërtasësh unë e kuptoj që ti i shikon njerëzit pa të keq, thjesht dua të kuptoj ku duan të dalin kupton kaq. Ka të bëjë me ty e..

Beatrix: Fol tamam të lutem. Do jap mendimin tim e thashë, nuk ndikohem pikë.

Donald: Cfarë raporti ke ti me Sarën nuk më intereson fare të betohem

Beatrix: Shyqyr më në fund shumë mirë.

Donald: Pse e vë në diskutim?

Beatrix: Përdërisa 1,2 ,3 tre herë më kë shtrydh s’më ke lënë

Donald: Të kam shtrydh? Ku të kam shtrydh moj? Ça të kam shtrydh

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit