7.4 C
New York
Wednesday, March 29, 2023

Buy now

Beatrix kërkoi të dalë nga Big Brother Vip, vjen mesazhi nga nëna e saj

Beatrixa pas natës së mbrëmshme u mërzitë shumë dhe kërkoi të largohej nga shtëpia e BBV-së, pasi nuk ndihej mirë ditëve të fundit, dhe po ndihej se po e penalizon Donaldin.

Pas lajmit se BBV-ja zgjatet deri në fund të muajit shkurt, banorët po befasohen nga familjarët e tyre me videomesazhe.

Beatrixa është ajo e cila u surprizua nga nëna e saj.

Nëna e Beatrixës, ia kërkoi asaj ta shijojë këtë eksperiencë dhe se gjërat nuk janë aq tragjike sa duken.

Beatrixa u emocionua shumë dhe shpërtheu në të bërtitura duke i dërguar dashuri nënës së saj.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit